Семинары, тренинги духовного и личностного роста, йога духовное развитие, медитация, веды, психология, восточные практики, холодинамика, эзотерика, астрология, рейки, целительство, философия, духовные школы, консультации психолога, астролога, тренинговые центры, центры помощи

Семинары и тренинги на тему:

Консультации

Организации

Ведическое учение


Захист будинку.Українські та старослов'янські традиції

      Над дверима вхідними в дім має висіти підкова коня. Підкова має бути справжня, тобто ношена. Вона має бути повішена у формі чаші. Кінь – це священна тварина для наших предків- русичів. Цю тварину поважали тому, що вона завжди вірно служила нашим родам своєю вірністю. Було таке, що воїна пораненого в бою, кінь приносив додому. Але підкова не має бути, ні в якому разі  перевернута. Має висіти підкова чашею, щоб зберігала добро і статки та всяку благість у роду такому слов’янському.


      Другий оберіг, про який піде мова, забутий нин, його ще використовують на традиційних народних вишивках. Проте роди , які шанують мудрість минулих поколінь знають, що найкращий оберіг у дім - це алатир. Будь- то  намальований на картині чи вирізаний із дерева, приноситиме він спокій  та щастя у дім, де стоїть. Алатир – це оберіг, який  зображали наші предки українці та слов’яни для захисту. Це символ Творця. Він згадується в усіх древніх замовляннях та міфах слов’янського походження. А ще колядники з вертепом на Різдво ходять із такою зіркою. Пригадали? Бо символ цей означає центр Всесвіту, серце Всевишнього. Колись слов’яни Всевишнього називали Род. Бо все від роду йде і в роді перебуває. Простий народ використовував алатирі на сорочках. Така вишивка підходить, і чоловікові, і жінці, і дитині, бо захищає їх від всякої напасті невидимою силою. Древнє замовляння говорить: «…на острові Буяні, красна дівчина сидить на камені Алатирі, а із-під того каменю б’є жива вода. А в руках у неї голка. І зашиває діва рану,  як зашиє все заживе».
Ось із цього замовляння на припинення крові бачимо, що Алатир має цілющу дію. Коли в кімнаті дерев’яний Алатир стоїть, то він береже мешканців, заспокоює. Зло і сварки втікають звідти,  де є  Алатир. 
 
Домовичок
    Щоб домовичок нечисту силу з хати гнав, треба його підкормлювати. Аби сил прибувало в домовичка. Потрібно молоко та трошки меду ставити на холодильник і при цьому промовляти до нього: «Йди сюди домовичку покуштуй мого молока, я тобі хазайка, наводи свої порядки вірно нам усім служи, за порядком в хаті пригляди»
Сила предків
До предків в старину звертались по всяку поміч  в час радості , на свята їх згадували і ставили тарілку із їжею за столом, а в час негоди кликали на поміч.
 Аби очистити дім варто сказати із свічкою в руках біля кожного вікна і дверей замовляння до Предків. Раніше предків називали чурами , пращурами та щурами.

1.Запаліть велику свічу, підійдіть до вхідних дверей будинку і промовляйте: «Кличу Світло Рода Всевишнього  (древня назва Всевишнього-творця !!) Станьте предки, світлі перуничі  нам в допомогу, місцю цьому в оберіг одвічний. Захистіть від всього злого, видимого та невидимого,  від тих, кого ми бачимо і не бачимо. Від тих кого чуємо і не чуємо. Хай в домі цьому думка світлішає,  серце радішає, тіла здоровшають. Хай буде так,  скріплю словом своїм. Слава предкам світлим і праведним»
Це замовляння треба сказати біля кожного вікна та дверей. По всіх чотирьох сторонах світу.
 Потім…                     Чур –чурилло, стар при стар
                                    Ти гляди , гляди погляживай,
                                     Ти сиди сиди посаживай,
                                     Ти ходи, ходи похаживай,
                                    Та всяке зло  від  нас отваживай
                                    Слава чуру! (3 рази)
                                     По - 4 боки в домі
Потім потрібно підпалити полинь чи чебрець і сказати:
«Пожертва прямує до предків. Прийміть за добро та силу і здоров’я, що ви нам посилаєте від Рода Всевишнього»
І все буде  добре.
Ще сіль і мак посипали на порозі від нечисті.

Яромира Бордюг
смт. Макарів, Київ
Тел.0936422384
Тел.0674588425
yaromira22@ukr.net
Яромира Лучіста http://vk.com/id31673578

 

Автор:  Яроміра Бордюг
Поделиться с друзьямиВозврат к списку

На нашем портале Вы можете разместить свое объявление.

Регулярные мероприятия

Статьи и книги на тему

Подписка на новости