Семинары, тренинги духовного и личностного роста, йога духовное развитие, медитация, веды, психология, восточные практики, холодинамика, эзотерика, астрология, рейки, целительство, философия, духовные школы, консультации психолога, астролога, тренинговые центры, центры помощи

Семинары и тренинги на тему:

Консультации

Организации

Ведическое учение


Подолання страхів

Коли люди усвідомлюють те, що бажають духовно зростати , вони починають шукати способи усвідомлення.
   Багато хто з нас чув, що «хранителями» завжди були знахарі та цілителі. Справжні цілителі, щось вони знають таке, що допомагає їм відчувати і бачити те,що для пересічного українця є табу. Проте справжнього цілителя легко відрізнити від оманливого тим, що він сам «цільна» та повноцінна людина, щаслива, з родиною , із дітьми та статками.
   Безліч із моїх знайомих та друзів тягнуться до знань із цілительства ,бо бажають відчути себе підсвідомо  спасителями. Їм варто пробачити таку гординю, тому що в майбутньому ,якщо вони допоможуть собі в першу чергу, вони дійсно оволодіють досвідом, який буде «спасенням» для деяких людей,які будуть достатньо видющими аби видіти та мислячими аби почути.
  Для таких цілителів енергії є інструментами, так само як і «практики». Але шлях їх починається із очищення себе від негармонічних програм підсвідомої поведінки, які я називаю страхами. Погодьтеся, тільки безстрашна людина може лікувати, та що там просто жити на цьому світі.
  Для когось страхи, навіть, усвідомивши їх наявність, є нічим незайвим, проте вони несуть дисгармонію, і часом людина перебуває у сум’ятті та нерозумінні, чому складні ситуації в її житті не проходять, а повторюються знову та знову.
Якщо людина не турбується про звільнення від страхів , а відразу переходить до різних таємних практик із енергіями,часом з дуже сильними вихрями, це може призвести до фатальних наслідків психічного зміщення. Тому не вірте тим, хто вам обіцяє силу взамін нічого. Адже обов’язково від вас світ захоче взамін сили взяти ваші слабкості, ваші страхи та образи, які тільки псують життя.
   Я не можу наголошувати, що звільнення від них принесе вам користь, бо всі ми різні, дороги наші різні, але судячи із власного досвіду немає нічого кращого, аніж скинути із себе мішки із сміттям та нечистотами, щоб далі піти легко та впевнено. Що ж кожному своє. І якщо людина має щастя, то повірте вона його заслужила наполегливим трудом над собою.
  Ви колись зустрічали людей, які бояться темряви, змій, павуків, агресії? Можливо такі  є серед Вас. Цікаво,  що наявність страху не звільняє від його, а навпаки людина якщо боїться темряви, зустрівшись з нею переживе справжній душевний стрес. Навіщо Вам це?
 Ще є люди, які бояться любові, радості, просто людського щастя,грошей.  Що ж тепер Ви впізнаєте,  чому так багато людей схильних до самознищення.
 Час від них звільнитись раз і назавше.
 Звільнитись від страхів - це перша сходинка в духовному розвитку.
     Отже, спробуємо розібратись,що ж таке насправді страх. Що це? Чи хто це. Кажуть, страхи  схожі на звірів хижих, вони бажають аби їх підкормлювали, інакше вони починають кусатися. Чи не так? Ну що ж, скажу чесно, якщо ви завели собі  таку «тваринку» ізвольте за нею піклуватись.
 Хтось скаже , що страхи їх захищають, як хижий звір, помітьте, так це чиста правда , але певно самого хазяїна від себе самого він захищає, та часом кусає його нестерпно боляче. У когось цих хижих звірів безліч, вони його обкусують і не дають нормально існувати, спілкуватися, любити і.т.п.
На мою думку, звільнитись від страхів не завадить нікому. Адже свобода виявиться, значно солодшою, а ніж пастка дитячих витівок .Саме з дитинства у нас зберігаються страхи, загалом із дитячих садків також.
Страх - це сутність, програма, дух із певною свідомістю, яку людина запросила увійти в її енергетичне тіло, аби захищати та обороняти від чогось, чого вона не розуміє.
Готові звільнитись від страхів?

Практика 1.
Приклад :Страх змій.
 1 крок. Навіщо мені страх змій?
 Запитуєте підсвідомість. У відповідь, вона не соромиться, навпаки щиро вдячна вам за те, що ви спілкуєтесь з нею.
 «Я тебе оберігаю від небезпеки, фізичних пошкоджень, неприємних відчуттів, хвороб, болю.»
2 крок.  Подякуйте від щирого серця за його допомогу та захист. Бажано візьміть в руки листок паперу, та напишіть кілька разів наступне.
  «Дякую тобі страх змій , за те , що оберігаєш мене від болю, фізичних пошкоджень, неприємних відчуттів та хвороб».
  Ось так подякувавши страху, ви усвідомлюєте навіщо він вам був потрібен Потім  заміняєте його більш гармонійною програмою поведінки.
    Головне в цій практиці звільнення від страхів - це слухати свою підсвідомість, буквально прислухатися та слідувати за нею.
   Заміна негативних формацій на позитивні теж важлива.
   Наприклад, я люблю природу, і вона про мене піклується або щось інше , що Вам більше по душі. На захист даної формації скажу, що люди, які бояться укусів комарів, і переконані , що вони суцільне зло, більше отримують їх. Цих людей постійно щось кусає, вони тільки ухкають та бідкаються, як їм це набридло. Маю надію Ви не належите до їх числа, а готові  співпрацювати із природою для своєї користі, а не воювати з нею, як Дон Кіхот.
    Якщо Ви усвідомили важливість очищення від страхів, я Вас вітаю.
ОСНОВНИЙ КРОК. Випишіть всі ваші страхи, та на радість своїй душі - звільніть диких псів на волю.
 Щастя! Радості! Любові у Ваш дім!

Яромира Бордюг
смт. Макарів, Київ
Тел.0936422384
Тел.0674588425
yaromira22@ukr.net
Яромира Лучіста http://vk.com/id31673578

 


Автор:  Яромира Бордюг
Поделиться с друзьямиВозврат к списку

На нашем портале Вы можете разместить свое объявление.

Регулярные мероприятия

Статьи и книги на тему

Подписка на новости