Семинары, тренинги духовного и личностного роста, йога духовное развитие, медитация, веды, психология, восточные практики, холодинамика, эзотерика, астрология, рейки, целительство, философия, духовные школы, консультации психолога, астролога, тренинговые центры, центры помощи

Семинары и тренинги на тему:

Консультации

Организации

Ведическое учение


Перепрацьовка минулих негативних образів

Людина коли, живе відчуває і переживає «негативні» ситуації. В залежності від того, який вона має духовний рівень,  вона ображається чи  сприймає, як позитивний досвід та урок. Отже, в залежності від віди-рівня усвідомлення законів буття Всевишнього Рода, вона успішно та радісно реагує на всі зовнішньо негативні ситуації, тому , що знає , що зерно їх є благо для її духовного розвитку.
   Важливо, щоб усі негативні ситуації із минулого теж були наповнені світлом , любов’ю та розумінням того, навіщо і чому вчить вони людину.  Немає людей, які ніколи не переживали негативного життєвого досвіду, але є багато успішних та радісних людей, які зуміли його перепрацювати та використати на своє щастя. З такими людьми дуже приємно спілкуватися, легко та невимушено, таких людей люблять, бо вони скрізь, де з’являються, несуть щастя.
  Хочете стати такою людиною?
   Звичайно перепрацьвка негативних образів є справа волі людини, хоче вона того чи ні, їй вирішувати. Адже, кожен з нас іде своїм шляхом,  до однієї мети,  ми вчимося, але вчимося часом по -різному. Тому дозволяйте іншим робити помилки,  любіть їх  із їх недосконалістю. Тому, що їх «недосконалість» вже є досконалість.  Всевишній  Рід є багатопроявний, приймає людей багатопроявно, не беручи на себе роль судді, а краще сприймайте людей як дітей. Тоді,  ви для них станете дійсно справді любимими та авторитетними.
  Любіть та бережіть один одного!

Яромира Бордюг
смт. Макарів, Київ
Тел.0936422384
Тел.0674588425
yaromira22@ukr.net
Яромира Лучіста http://vk.com/id31673578

 

Автор:  Яроміра Бордюг
Поделиться с друзьямиВозврат к списку

На нашем портале Вы можете разместить свое объявление.

Регулярные мероприятия

Статьи и книги на тему

Подписка на новости